راه های ساده برای سرگرم کردن گربه


گربه ها شیفته وسایلی هستند که بتوانند با آنها بازی کنند و از چرخ زدن و گشتن اطراف شما لذت میبرند. ساده ترین اسباب بازی های گربه میتواند سرگرم کننده ترین برای آنها باشد باشد. از بین وسایلی که دور میریزید هم میتوانید  اسباب بازی های ساده ای برای بازی گربه ی خود بسازید. در این مقاله به چند مورد این وسایل اشاره میکنیم

 

درهای رنگی بطری:

گربه ها با درهای رنگی بطری های شیر مانند توپ بازی میکنند. شما میتوانید از پت شاپ ها توپ های بازی برای گربه خود بخرید اما چرا این اقدام را انجام دهید در حالی که درپوش های رنگی بطری ها میتواند به همان اندازه برای گربه شما جذاب باشد ؟ درپوش های رنگی از بطری های شیر ، دارو  و ... یافت میشوند. قبل از اینکه این درپوش ها را در اختیار گربه خود قرار دهید آن را بشویید و از تمیزی آن اطمینان حاصل کنید.

 

نخ های بافتنی و یا بند کفش:

 باور کنید تمامی گربه ها از بدو تولد عاشق بازی با نخ های بافتنی و رنگی هستند.

 

کاغذ های باطله و روزنامه:

گربه ها علاقه دارند کاغذ های روزنامه را با خود حمل کنند . آنها زمان زیادی را صرف میکنند تا روزنامه را با پنچه ها و دندان هایشان تکه تکه کنند. البته شاید کمی خانه را کثیف کنند اما ارزش دارد که آنها را ببینید که چه لذتی از این بازی میبرند

 

دستمال توالت:

مقداری دستمال توالت تمییز را جدا کنید و آن را به شکل توپ در بیاورید و ببینید گربه هایتان چگونه آنها را از هم جدا میکنند! البته بعدا آماده ی جمع کردن تکه های دستمال باشید.

 

کمربند:

گربه های ما دوست دارند زیر تخت پنهان شوند و ناگهان برای گرفتن کمربندی که ما برایشان از بالا آویزان کرده ایم بیرون بپرند. کمین کردن و شکار وسایل مختلف بازی محبوب گربه ها است.

 

توپ های فومی:

در مقابل گربه چند بار توپ را به زمین بزنید تا گربه شاهد برگشت توپ پس از برخورد با زمین باشد، بعد خواهید دید گربه هم این کار را امتحان خواهد کرد !

 

و در آخر حتما این مورد را امتحان کنید ! داخل خانه کفش بپوشید و در حالی که بند کفش هایتان باز است راه بروید ! البته مراقب باشید زمین نخوید !

یک نکته قابل توجه دیگر در مورد اسباب بازی گربه ها که گاهی ما را شگفت زده میکند این است که بعد از مدتی همه اسباب بازی هایی که با گربه داده ایم ناپدید شده اند !! میدانیم که توپ های کاموایی و درهای بطری زیادی در اختیار گربه گذاشته ایم اما اثری از آنها نیست ! پس شروع به جستجو میکنیم و در اوج نا باوری در می یابیم که گربه آنها را در کشوی میز آشپرخانه یا زیر مبل و ... پنهان کرده است ! گربه ها علاقه زیادی به پنهان کردن اسباب بازی های خود دارند 

جهت ثبت نظر باید ابتدا در سایت عضو و یا وارد شوید.