نکاتی در مورد عکس گرفتن با حیوان خانگی

عکس گرفتن با حیوان خانگی اصلا کار آسانی نیست، اما این مساله نباید باعث شود شما از عکس گرفتن با حیوان خانگی خود منصرف شوید و عکس های زیبا با حیوان خانگی خود را با دنیا به اشتراک نذارید. دفعه ی بعدی که میخواهید همراه با حیوان قشنگتون عکس بگیرید به نکات زیر توجه کنید :

 

1. حیوان را به زور مجبور به عکس گرفتن نکنید

مجبور کردن حیوان خانگی باعث نارحت شدن آن میشود و باعث میشود حیوان شما تکان بخورد‌، گرفتن عکس توی این حالت سخت است و ممکن است نتونید عکس خوبی بگیرید. سعی کنید کنار حیوان خانگی خود زانو بزنید و آن را آرام کنید و حتما لازم نیست برای گرفتن یک عکس قشنگ او را در آغوش بگیرید. میتوانید در حالت اینکه کنار او نشسته اید یک عکس طبیعی زیبا بگیرید.

 

2. حیوان خانگی خود را به این کار تشویق کنید 

در یکی از دستانتان یک خوراکی خوشمزه یا وسیله بازی مورد علاقه حیوان خانگی خود را قرار بدید. دست خود را بالا تر از ارتفاع دوربین بگیرید این کار باعث میشود توجه حیوان خانگی شما جلب شود. به محض اینکه عکس گرفتید خوراکی یا اسباب بازی را همراه با محبت زیاد در اختیار حیوان خانگی خود قرار دهید.
نکته : برای سگ ها و گربه ها میتوانید از تشویقی  ها استفاده کنید که علاقه زیادی به آنها دارند.

 

3. خیلی سریع عکس بگیرید :

حیوانات خانگی معمولا حوصله انتظار کشیدن را ندارند، برای عکس گرفتن سعی کنید در کمترین زمان ممکن این کار را انجام دهید . اگر دوربین شما قابلیت گرفتن عکس های پیاپی را دارد از این قابلیت استفاده کنید با این قابلیت در چند ژست هنگام سرگرم کردن حیوان خانگی خود عکس های زیبایی خواهید گرفت.

جهت ثبت نظر باید ابتدا در سایت عضو و یا وارد شوید.